MOBİLYA KUMAŞ GİYDİRME MODÜLÜ
Gerçek mobilya fotoğrafı üzerinde, kumaş kartelasındaki renk alternatiflerinin interaktif bir şekilde son kullanıcıya sunulması amaçlanmaktadır. Bu yöntem ile satış noktalarında bir mobilya modelini beğenen nihai tüketiciye, aynı modelin farklı renk alternatifleri sunulabilmektedir. Elde edilen tasarımın renk kodlarının görüntülenebiliyor olması ise satış noktası ile fabrika arasında sipariş aşamasında kolaylık sağlayacaktır.

KOLTUK

BERJER

360 DERECE İNTERAKTİF ÜRÜN GÖSTERİMİ
Yatay düzlemde her yönden çekilen fotoğraflar sayesinde ürün hakkında birçok farklı bilgi nihai tüketiciye aktarılabilmektedir. Ürünün ölçü ve malzeme bilgilerinin yanı sıra fonksiyonel özellikleri de bu sistemde sergilenebilmektedir. Yüksek kalitedeki ürün fotoğrafları sayesinde istenilen açıda zoom yapılarak ürün daha detaylı incelenebilmektedir.

ARTTIRILMIŞ GERÇEKLİK
Gerçek hayattaki nesneler ile sanal dünyada tasarlanmış bilgi paketleri aynı anda interaktif bir şekilde harmanlanarak anlamlı sonuçlar elde edilmektedir. Bu teknik ile nihai tüketiciler bir mağazada yada fuarda satış personeline ihtiyaç duymadan gerçek ürünler hakkında interaktif bir şekilde bilgi sahibi olabilmektedir.